وضعيت آب و هواي فرداي بابلسر
Click for Babol Sar, Iran Forecast

عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 


گالري تصاوير

بيوگرافي

 

 

 

تاریخ سن تقویمی من  بر اساس آنچه که سندش موجود است  5/6 /1345 شمسی  است. اما سند اصلی بنچاق و منگوله دار تقویمی نشان می دهد که در  بامداد شنبه  25 مرداد خداوند منان توفیق این بندگی را رسما به این حقیر عطا فرمود. در روستای مرس از توابع کلاردشت  و در خانواده ای کشاورز و زحمتکش و  مرید اهل بیت رشد و تکوین یافتم. در سایه سار پدری زحمتکش و مهربان که برای اوج گرفتنم بسیار به زحمت افتاد و خیلی زود از میان ما پر کشید و مادری مهربان که دعای خیرش همواره بدرقه راهم بود، در کنار برادران و خواهرانی صمیمی و رئوف قامت راست کردم.

 در 5 سالگی به مکتب خانه قرآن که در روستای هم جوار بود  رفتم و زانوی علم و ادب آموزی را با  کلام شریف الهی آغاز کردم.  آموزش رسمی مدرسه را با تلمذ از محضر آموزگارم که سپاهی دانش آن زمان بود و آقای حسن زاده نام داشت آغاز نمودم که آسایش دو گیتی  را برای ایشان و همه معلمانی که  از  مدرسه تا دانشگاه بر من حق بزرگی  دارند  از سبحان بی منتهی مسئلت دارم. تحصیلات دوره راهنمایی و دبیرستان را در شهرستان چالوس در سال 1363 به پایان رساندم. در سال 1367 و 1370 موفق به اخذ مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی از دانشگاه های تربیت معلم تهران و دانشگاه تهران شدم. در همین سال در آزمون دوره دکتری اعزام به خارج  پذیرفته شدم و همزمان به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه مازندران در مام میهن مشغول خدمت شدم.

  سايت رسمي دكتر شادمهر ميردار

اگر آگاهی را فضیلت بدانیم که چنین است و اگر جهل را به قول عارف بزرگ مولانا گناه بدانیم، در زدودن این جهل و پاشیدن آن بذر آگاهی خاک پای معلمان و اساتیدم را توتیای چشمانم می کنم که از آنها درس های بزرگ پرسش گری و اندیشه ورزی را آموختم. یاد نمودن از معلمان دوره ابتدایی آقایان حسن زاده، صابری، خوشرفتار، محسن میردار سلطانی برایم خاطره انگیز است. اما از این بین یک انسان در پیمودن راه آینده نقش برجسته ای در زندگیم داشته است. معلمی شریف و اسوه و موثر در روند آموزه های علمی و رفتاری ام جناب آقای حمزه لطیفی که در سال اول دوره راهنمایی  افتخار شاگردی او را یافتم . ذکر نام و یاد این انسان وارسته که در شکل گیری رشد اینجانب نقش تعیین کننده ای ایفا کردند و گاه و بیگاه  مرا مورد لطف و تفقد خود قرار دادند،  فراتر از وظیفه است. اما در دانشگاه استاد بزرگوارم جناب آقای دکتر خالدان که برای اعتلای رشته تربیت بدنی از خود گذشتند  درس های زیادی به من آموختند. گر چه گفته اند: آب دریا را اگر نتوان کشید   هم به قدر تشنگی باید چشید. با این حال هنوز خود را تشنه  درس و بحث و سلوک آن نیکان می دانم. ذکر مناقب این بزرگان اندیشه ورز شاید نمی از دریای محبت وجودشان را به منزله من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق بیان کند.

دوره 4 ساله دکترایم در کشور روسیه و در دانشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی روسیه در مسکو در سال 1376 به سر انجام رساندم. از آن پس در شهر زیبای بابلسر و دانشگاه مازندران به ادامه خدمت مشغول شدم و در حد وسع خویش برای ارتقای تشکیلاتی ، سازمانی و توسعه سخت افزاری و نرم افزاری  دانشگاه مازندران و دانشکده تربیت بدنی آن تلاش نمودم. در زندگی همواره در مسئولیت های مختلفی که داشتم ، ماندم تا بتوانم کاری کنم ولی برای ماندن هر کاری نکردم و جان و روح خویش را به تدلیس صاحبان قدرت نیالودم. از مصاحبت با قشر پاک و نجیب دانشجو و جوانان پاک و معصوم این سرزمین مشعوف می شوم و رفتن به کلاس و خدمت به آنان برایم لذت بزرگی است که با طیب خاطر هر روز از منزل به دانشکده می روم و این را مصداق واقعی کلام الهی " رب اوزعنی ان اشکر نعمتک اللتی انعمت علی" در مصحف شریف می دانم. باشد که مقبول افتد

 

     

 

بازديد : 4887 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : :

در مورخه : سه شنبه، 25 بهمن ماه، 1390توسط
(_USERINFO karami | _SENDAMSG) (_IP_ADDRESS : )

با عرض سلام به استاد ارجمند و عزيز 

سايت زيبايي داريد تبريك ميگم

 

 
نام شما: [ عضویت ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

_NOANONCOMMENTS
static ©