وضعيت آب و هواي فرداي بابلسر
Click for Babol Sar, Iran Forecast

عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 


گالري تصاوير

سايت رسمي دكتر شادمهر ميردار: يادداشت هاي من

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

شادي ما اندوه بي نقاب ما شده است. اين روزها پيام هاي مكرري  تحت عنوان "سیاست یک بام و دو هوای انجمن علمی تربیت بدنی" در فضاي مجازي ارسال مي شود كه خروجي اين پيام ها به جاي فروكاستن اختلاف ما، به شكافتن درزهاي پنهان ما بدل شده است. من نميدانم اين پيام ها از سر شادي است يا ناشي از اندوه ويراني است. در هر صورت بدون قضاوت در مورد آن اولين و اين آخرين، بپذيريم اين فضاها با كاويدن و حفر درون ما جز خود زني ورزش و دانشگاهيان نصيبي را عايد ما نخواهد كرد. ايجاد يك فضاي آرام براي وزير محترم ورزش بهترين خدمت و حمايت از ايشان براي نيل به موفقيت نماينده دانشگاهيان در هدايت ورزش كشور خواهد بود و خداي ناكرده عدم موفقيت بنا به هر دليلي موجب تلخ كامي همه دانشگاهيان از هر طيفي خواهد بود.

بیشتر
جمعه، 15 آذر ماه، 1392 | 0 نظر | بازدید [ 2437 ]

زمان به تندي مي‌گذرد و ورزش كشور كماكان تاوان بي تدبيري مسئولانش را به رايگان و در عين حال گزاف مي‌پردازد. رايگان، چرا كه براي مسئولان ورزش كشور هزينه اي ندارد و گزاف، زيرا كه هزينه آن از عِرض و مال مردم اين مرزو بوم تامين مي‌شود.

آناني كه از قرائت يك نامه ساده از روي يك نوشته در مجامع بين‌المللي ناتوانند، آناني كه بسان هيزم تر جز دود فرو كردن در چشمان ورزش كشور، چيزي را عايد آن نساختند، چرا با حيثيت ايران و ايراني چنين بازي مي‌كنند؟ آناني كه براي برپايي جشن تيم ملي فوتبال ايران و براي گردن آويز شال ايران خرامان و مست مي‌شوند، چرا در مغولستان نه شال ايران كه عِرض ايراني را تاراج كردند؟ آناني كه با شعار مهرورزي عرصه‌هاي مختلف كشور را در اختيار گرفتند، جز بي‌مهري بر مردمان اين مرز و بوم نيفزودند. مهرورزان وزارت ورزش با لجاجت فدراسيون‌هاي مختلف را به تعليق بردند.

 

بیشتر
چهارشنبه، 9 مرداد ماه، 1392 | 0 نظر | بازدید [ 2336 ]

يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و تحولات آن فرصتي شد تا جامعه ورزش كشور نيز به تبع آن به عرضه خاستگاه هاي ورزش كشور بپردازد.  همان طور كه انتظار هم مي رفت جامعه ورزش دانشگاهي پيشقراول اين حركت براي ايفاي نقشي موثر و تبيين بايدهاي مورد نياز در توسعه كمي و كيفي ورزش شد. حضور فعال انجمن علمي تربيت بدني و ورزش در دوران انتخابات و پس از آن براي ارائه ديدگاه ها به منتخب يازدهمين دوره رياست جمهوري هم كاري در خور و پسنديده بود.

بیشتر
پنجشنبه، 3 مرداد ماه، 1392 | 0 نظر | بازدید [ 2424 ]

چند وقتی هست که نتوانستم مطلبی بنویسم . هر چند رویدادهای ریز و درشت زیادی اتقاق افتاد که لازم بود پیرامون آنها بنویسم. اما متاسفانه حوادث طبیعی و غیر طبیعی و آخرین اون هم تصادف خودم در اواخر شهریور بود، موجب شد تا نتوانم این وظیفه را به انجام برسانم. امیدوارم خداوند منان که هر چه داریم از اوست نعمت سلامتی را به عنوان بزرگترین موهبت الهی بر همگان ارزانی دارد. انشاءا....

اما میل به نوشتن یک آرزوی همیشگی است و به قول شاملو: 

بی آرزو چه می کنی ای دوست؟

 به ملال،

درخود به ملال ،

با یکی مرده سخن می گویم

بیشتر
چهارشنبه، 10 آبان ماه، 1391 | 0 نظر | بازدید [ 12324 ]

حرف ها دارم اما ... بزنم یا نزنم ؟
با تو ام ! با تو ! خدا را ! بزنم یا نزنم ؟

همه ی حرف دلم با تو همین است که « دوست ... »
چه کنم ؟ حرف دلم را بزنم یا نزنم ؟

عهد کردم دگر از قول و غزل دم نزنم
زیر قول دلم آیا بزنم یا نزنم ؟

گفته بودم که به دریا نزنم دل اما
کو دلی تا که به دریا بزنم یا نزنم ؟

از ازل تا به ابد پرسش آدم این است:
دست بر میوه ی حوا بزنم یا نزنم ؟

به گناهی که تماشای گل روی تو بود
خار در چشم تمنا بزنم یا نزنم ؟

دست بر دست همه عمر در این تردیدم :
بزنم یا نزنم ؟ ها ؟ بزنم یا نزنم ؟

بیشتر
شنبه، 13 اسفند ماه، 1390 | 1 نظر | بازدید [ 2745 ]

آمار کاربران

نظرسنجی
نظر شما در مورد سایت؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 70
نظرات : 0