وضعيت آب و هواي فرداي بابلسر
Click for Babol Sar, Iran Forecast

عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 


گالري تصاوير

شادي ما اندوه بي نقاب ما شده است. اين روزها پيام هاي مكرري  تحت عنوان "سیاست یک بام و دو هوای انجمن علمی تربیت بدنی" در فضاي مجازي ارسال مي شود كه خروجي اين پيام ها به جاي فروكاستن اختلاف ما، به شكافتن درزهاي پنهان ما بدل شده است. من نميدانم اين پيام ها از سر شادي است يا ناشي از اندوه ويراني است. در هر صورت بدون قضاوت در مورد آن اولين و اين آخرين، بپذيريم اين فضاها با كاويدن و حفر درون ما جز خود زني ورزش و دانشگاهيان نصيبي را عايد ما نخواهد كرد. ايجاد يك فضاي آرام براي وزير محترم ورزش بهترين خدمت و حمايت از ايشان براي نيل به موفقيت نماينده دانشگاهيان در هدايت ورزش كشور خواهد بود و خداي ناكرده عدم موفقيت بنا به هر دليلي موجب تلخ كامي همه دانشگاهيان از هر طيفي خواهد بود. به نظر مي رسد اين تفرقه خفته در بستر ورزش ما به طور اعم، و بر سر سفره دانشگاهيان  به طور اخص اكنون در پي يارگيري هاي جديدي است. خوف آن دارم ترازويي نصب شده  و وزن كشي هاي خطرناكي در شرف وقوع باشد. اگر اين خوف واقعي باشد، خزانه داران اين وزن كشي  با زير و زبر كردن چون و چراهايي فارغ از نوع و ماهيت آن، نا خودآگاه به زير و زبر كردن و فروپاشي خانواده دانشگاهيان به طور سهوي  ممكن است همت گمارند، در نتيجه شخص آقاي دكتر گودرزي نيز آسيب خواهند ديد.

دوستان عزيز آقاي دكتر گودرزي بايد دكل و ستوني براي ورزش كشور و ورزش دانشگاه ها باشد نه لنگر گاهي براي طيفي و نه 314 نفري كه از ايشان حمايت كردند. بگذاريد همه مراقب  و حامي  اين پلك باشيم تا بتواند براي ايفاي نقش  نگهباني از چشم ورزش كشور تندرست و شاداب عمل نمايد.

ورزش كشور  و دانشگاه ها در چند سال گذشته با مشكلات زيادي مواجه شده است و پرداختن به هريك از آن نيازمند يك خرد جمعي، برنامه ريزي كلان و دقيق، تلاش بسيار طاقت فرسا و همدلي مضاعف است. وضعيت امروز ما نيز ارمغان يك همت گروهي است و بايد بدون سهم خواهي باشد تا وزير محترم ورزش و جوانان در فضايي آرام و بدون تنش، انرژي خود را صرف برنامه ريزي با استفاده از همه ظرفيت هاي موجود بدون نگرش و وابستگي به طيفي خاص بنمايد.

همه همت امروز بايد فضايي را تسهيل نمايد تا با گشاده رويي به حل مشكلات عديده پيش رو انديشيد.  ارسال پيام هاي مكرر و تبليغ فضاي اختلاف جز تقويت حس ناباروري و عدم باليدگي در اين رشته دانشگاهي، موجب تشديد زخم ها و مزمن شدن آنها خواهد شد.

به هم ريختگي نظام برنامه ريزي در ورزش كشور و كاريكاتوري شدن ارزش ها و حذف نيروهاي كارآمد چون آفتي بر جان ورزش و جامعه ورزش دانشگاه ها رسوخ كرده است. عرصه مديرت جامعه ، عرصه آزمون و خطا نيست و پاي بندي به شعار تدبير و اميد رئيس جمهور محترم  آنچنان گويا است كه نبايد با نگاه آفتاب پرستانه به آن انديشيد و از آن طيف سنجي ويژه اي را تدارك ديد.

آقاي وزير!  اگر روزي امير كبيراز رنج ناداني جامعه گريست، اگر روزي آن پير فرزانه علت رزمجويي بي امان خويش را وجود فرماندهي لايق دانست، امروز اين آگاهي فراگير و اين مسند شايسته، در اختيار شما است و فردا نه تنها همه دانشگاهيان، بلكه همه كشور نه  فقط در مورد شما، بلكه در مورد همه دانشگاهيان ورزشي قضاوت خواهند كرد.

دوستان عزيز اخلاق فاخر بر خاسته از دين رحماني  در زندگي شخصي و حرفه اي مي تواند پنجره اي از سپيده دمان را براي برآمدن خورشيد موفقيت دانشگاهيان در اداره ورزش كشور پس از 24 سال را به روي كشور بگشايد. اين پنجره را كوچك و تنگ نسازيم.

با پوزش ازدوستان عزيزو همه سروران ارجمندم در دانشگاه هاي كشور،و با آرزوي توفيق روز افزون براي جناب آقاي دكتر گودرزي وزير محترم ورزش و جوانان.

 

اجزای تو جمله گوش می‌باید و بس                    جان  تو سخن نیوش می‌باید و بس
گفتی که مردِ راه چون، می‌باید                         نظّارگی و خموش می‌باید و بس

 ارسال شده در مورخه : جمعه، 15 آذر ماه، 1392 توسط Shadmehr  پرینت

مرتبط باموضوع :

 زشتی های فوتبال به سبک غیر ایرانی  [ يكشنبه، 15 آبان ماه، 1390 ] 3217 مشاهده
 کمدی ورزشی  [ چهارشنبه، 10 آبان ماه، 1391 ] 12325 مشاهده
 بي تدبيري و بازي با اعتبار ايران و ايراني در ورزش كشور  [ چهارشنبه، 9 مرداد ماه، 1392 ] 2337 مشاهده
 نخبگان علمی ورزش! يونيورسياد جهاني را جدی بگیریم  [ يكشنبه، 13 شهريور ماه، 1390 ] 2745 مشاهده
 سالروز تولد فرصتی برای اندیشه  [ يكشنبه، 6 شهريور ماه، 1390 ] 2589 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب