وضعيت آب و هواي فرداي بابلسر
Click for Babol Sar, Iran Forecast

عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 


گالري تصاوير

يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و تحولات آن فرصتي شد تا جامعه ورزش كشور نيز به تبع آن به عرضه خاستگاه هاي ورزش كشور بپردازد.  همان طور كه انتظار هم مي رفت جامعه ورزش دانشگاهي پيشقراول اين حركت براي ايفاي نقشي موثر و تبيين بايدهاي مورد نياز در توسعه كمي و كيفي ورزش شد. حضور فعال انجمن علمي تربيت بدني و ورزش در دوران انتخابات و پس از آن براي ارائه ديدگاه ها به منتخب يازدهمين دوره رياست جمهوري هم كاري در خور و پسنديده بود.فراز و فرودهاي معرفي كانديداهاي وزارت ورزش و جوانان هم در نوع خود قابل تامل بود. به نظر مي رسد جامعه علمي ورزش كشور هم به بلوغ خود نزديك مي شود چرا كه علت زيستي اين مجموعه موجب شد تا به غايت رفتن بينديشد. تجربه هشت سال گذشته و ناكامي هاي تفرقه و مسابقه طناب كشي  بار ديگر بر ما عيار خود را نماياند. حاصل اين نامهرباني ها جز ناكامي  و بروز كشمكش ها و تك چرخ زدن هاي بي حاصل كه عايدي جز صدمه به محيط علمي و ورزشي و پراكندن تخم خصومت و بدبيني و هرز سرمايه هاي كشور نداشت، كيلومترها ما را از هم و فرسنگ ها از هدف دور ساخت.

به نظر مي رسد تجربه اين سال ها آموزگار خوبي براي همه بوده است و همه آموختيم كه زندگي كوتاه تر از آن است كه به خصومت گذرد. پس اينك بياييم فرصت هايمان را براي مهرباني به سادگي از دست ندهيم.

 حركت مسئولانه جمع كثيري از جامعه ورزش دانشگاهي براي معرفي كانديداي مورد نظر خود به جناب آقاي دكتر روحاني را مي توان تمريني براي شروع اين اتفاق مبارك قلمداد كرد. در اين حركت ارزشمند مجموعه همكاران ضمن حفظ مواضع شخصي و داشتن نظراتي پيرامون افراد مورد نظر، اما يك نقطه كانوني را به عنوان حلقه اتصال مشترك براي اعتلاي ورزش كشور مورد توجه قرار دادند كه مي تواند راز موفقيت آينده جامعه علمي ورزش كشور باشد. همه همكاران معزز دانشگاهي براي اين موفقيت تلاشي قربه الي الله را مد نظر قرار دادند و تا رسيدن به فرد نهايي تلاش جمعي خود را براي هم افزايي اين نيروي واحد به كاربستند. كاربست اين موفقيت را به نقل جمله اي  از حضرت ابن سينا پيوند مي زنم كه فرمود كه دو راز موفقيت من، استعانت از خدا و تواضع و فروتني و گريز از غرور و تكبر و خودبيني است. آنچه كه موجب شد تا اين قله رفيع از همدلي و تلاش جمعي به آرامي مراحل شكل پذيري خود را طي نمايد، يك درد مشترك بود كه چون خوره اي موجب تخريب پيوندها و آفت ورزش دانشگاهي  و ورزش كشور شده است. اكنون اين قله با نخستين سنگ هايي كه براي ساختنش گرد هم آورديم در حال شكل گيري است. شايسته است بدانيم كه اين قله با تلاش وجمع آوري سنگ ها و قلوه سنگ هايي كه تك تك شما عزيزان در گوشه گوشه اين كهن سرزمين پارس گرد هم آورده ايد ماندگار مي ماند. همان طور كه انسان با درد آغاز مي شود ، انسجام امروز ما حاصل دردهاي ديروز ما است. بياييد با نگاه هاي مهربان اين آغاز شدن دوباره را دريابيم. همت همه شما خوبان را به فال نيك مي گيرم و براي شما و خود از درگاه احد صمد دوري از همنشيني اشرار و بدان كه لازمه رسيدن به دارالقرار است را مسالت دارم.ورزش\\r\\nانتخابات\\r\\nوزیر ورزش

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 3 مرداد ماه، 1392 توسط shadmehr  پرینت

مرتبط باموضوع :

 دوستان ! دسته تبر ورزش دانشگاه ها را تهدید می کند.  [ شنبه، 13 اسفند ماه، 1390 ] 2745 مشاهده
 به بهانه روز خبرنگار  [ سه شنبه، 18 مرداد ماه، 1390 ] 2583 مشاهده
 نقدي بر نقد  [ جمعه، 15 آذر ماه، 1392 ] 2437 مشاهده
 سالروز تولد فرصتی برای اندیشه  [ يكشنبه، 6 شهريور ماه، 1390 ] 2589 مشاهده
 تیم ملی امید ایران. سال 1320 ( یاد یاران به خیر)  [ شنبه، 18 تير ماه، 1390 ] 1901 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب